INDEX       O NAS        NOWOŚCI        OFERTA        SERWIS        KONTAKT        MAPA DOJAZDU        E-MAIL

     

Infolinia: 0 609 490 061  


     menu
    Index
    O nas
    Nowości
    Oferta
  Serwis
  Komis
    Kontakt
    Mapa dojazdu
 
     polecamy firmy
   
 
 

oferta >produkty firmy Kemper:

Urządzenia ssąco-filtrujące - Urządzenia jezdne.

Filter-Master


Mechaniczne urządzenie odciągowe z zestawem filtrów (skuteczność filtracji >99,9 %), wskaźnik stanu zanieczyszczenia filtra,włącznik i wyłącznik silnika z bezpiecznikiem, 5 m kabel przyłączeniowy z 16 A wtyczką CEE i uchwytem.
Urządzenie posiada ramię odciągowe złożone z wewnętrznego równoległobocznego pręta nośnego ze sprężyną i przewodu o średnicy 150 mm z włókien szklanych w powłoce PCV z wtopioną sprężyną stalową oraz ssawki z dławikiem.Ramię może być ustawione w dowolnej pozycji,którą zachowuje bez dodatkowej pomocy. Ssawkę można dowolnie pozycjonować w polu zasięgu ramienia i obracać o 360 °.

Wentylator:2 200 m³/h
Silnik:1,1 kW,3 x 400 V,50 Hz

Ruchome ramię odciągowe wężowe.


Składa się z wewnętrznego równoległobocznego pręta nośnego ze sprężyną i przewodu o średnicy 150 mm z włókien szklanych w powłoce PCV z wtopioną| sprężyną stalową oraz ssawki z dławikiem. Ramię odciągowe może być ustawione w dowolnej pozycji,którą zachowuje bez dodatkowej pomocy.Ssawkę można dowolnie pozycjonować w polu zasięgu ramienia i obracać o 360°. Ramiona odciągowe mogą być połączone z pojedyńczym wentylatorem lub z zespołem centralnym.

Ruchome ramię odciągowe rurowe.

Składa się z wewnętrznego równoległobocznego pręta nośnego ze sprężyną, 2 pokrytych powłoką proszkową rur aluminiowych oraz 3 giętkich elementów wężowych w przegubach, a także ssawki z dławikiem. Ramię odciągowe może być ustawione w dowolnej pozycji, którą zachowuje bez dodatkowej pomocy. Ssawkę można dowolnie pozycjonować w polu zasięgu ramienia i obracać o 360°. Ramiona odciągowe mogą być połączone z pojedynczym wentylatorem lub z zespołem centralnym.

Mini-Weldmaster.


Przenośne urządzenie odciągowe do dymów spawalniczych z filtrem (skuteczność filtracji >99,9 %),wskaźniki stanu zanieczyszczenia filtra i kierunku obrotów wentylatora,włącznik i wyłącznik silnika,5 m kabel przyłączeniowy z eurozłączem lub 16 A wtyczką CEE.

Osprzęt do urządzenia Mini-Weldmaster.

Dysza szczelinowa (szer.300 mm), ze stopką magnetDysza szczelinowa (szer.600 mm), ze stopką magnet.Dysza lejkowa,obrotowa, ze stopką magnetycznąEkran ochronny z odciągiemPrzewód odciągowy O 45 mm, długość 2,5 mPrzewód odciągowy O 45 mm, długość 5 mPrzewód odciągowy O 45 mm, długość 10 mKróciec przyłączeniowy do palników gazowychPodwozie jezdne.

nasz e-mail: lider@spawalnicze.com.pl 

F.H. LIDER

 

 

 

 index  |  o nas  |  nowości  |  oferta  |  serwis  |  kontakt  |  mapa dojazdu   

Copyright © 2005-2006 F.H.LIDER webmaster